Bllokues sigurie plastik per sirtaret

590 L

Ka stok

  • Bllokues sirtaresh
  • Dizajn fleksibel
  • Materiali: plastik
  • Permasat: 20.5×3.5×5.5cm
KODI: i23702197 Kategori: ,

BLLOKUES SIGURIE PER SIRTARET

Bllokues sigurie per sirtaret, dollapet, frigoriferin, dyert etj i bere nga material plastike premium rezistent dhe shume praktik.

Keto bllokuese do te mbajne te sigurt femijet nga hapja e dollapeve, pajisjeve dhe objekteve te rrezikshme.

Shiritat jane fleksibel dhe te rregullueshem, rripi mund te vendoset ne menyre perfekte rreth cdo cepi. Siguresa mund te perdoret edhe per mobilje te tjera, si sirtare, soba, lavastovilje, frigorifer etj.

Specifika:

  • Bllokues sirtaresh
  • Dizajn fleksibel
  • Materiali: plastik
  • Permasat: 20.5×3.5×5.5cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Bllokues

Main Menu

bllokues sigurie per sirtare ne dyqan taxi

Bllokues sigurie plastik per sirtaret