Blender portativ dhe gote 2 ne 1 420ml

1,290 L

Ka stok

  • Kapaciteti: 420ml
  • Fuqia: 70W
  • Kohezgjatja e baterise: 4 ore
  • Materiali: ABS + TPR
KODI: i23702185 Kategori: ,

BLENDER PORTATIV DHE GOTE

Blender personal portativ dhe gote i cili perdor nje funksionim te thjeshte me nje buton. Motorr i fuqishem se bashku me gjashte tehe perzierese celiku inox tdo te kthejnecopat e frutave ne lengje te fresketa.

Mikseri portativ i smoothie eshte gjithashtu nje zgjedhje e mire per ta perdorur ate per te bere ushqim per femije si pelte ose pure.

Lehte per t’u pastruar; Thjesht duhet te shtoni uje dhe pak detergjent ne ene dhe me pas ndizn blenderin per te kaluar ne modalitetin e vetepastrimit.

Mund ta karikoni kete mikser me ane te nje fishe usb me power bank, ose kompjuter.

Specifika:

  • Kapaciteti: 420ml
  • Fuqia: 70W
  • Kohezgjatja e baterise: 4 ore
  • Materiali: ABS + TPR

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Blender

Main Menu

blender me gote online ne dyqan taxi

Blender portativ dhe gote 2 ne 1 420ml