Blender dore per salca dhe pure

2,490 L

Ka stok

KODI: i2370211134 Kategori: ,

BLENDER DORE PER SALCA DHE PURE

Blender dore shume praktik dhe i nevojshem per te pergatitur salca te ndryshme dhe pure.

Pajisje ideale ne kuzhinen tuaj, per te pergatitur pure, supa, cokollate apo salca te shijshme, me nje dizajn ergonomik i lehte dhe praktik ne perdorim.

Pergatitni purene e bere ne shtepi, salce, supe dhe me shume ne me pak se nje minute me perpjekje minimale.

Vjen me 2 aksesore ne paketim. Koka miksuese ju lejon te keni teksturen perfekte cdo here.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Mikser

Main Menu

blender dore per salca online ne dyqan taxi

Blender dore per salca dhe pure