Blender dore 300Watt Sokany SK1809

Ka stok

  • Blender dore
  • Modeli Sokany SK1809
  • Fuqi 300Watt
  • Material celik+plastik
KODI: e2370275 Kategori: ,

BLENDER DORE 300WATT SK1809

Pergatisni vakte te shpejta dhe ushqim te shijshem me kete blender dore nga Sokany.

Dizajn praktik qe mbahet lehtesisht me nje dore per perzierjen e ingredienteve te ndryshem ushqimore.

Bere nga material cilesor plastik dhe koke celik rezistent per perdorim afatgjate.

Multifunksional i pershtatshem per perzierjen e ingredienteve ushqimore, frutave per leng frutash dhe perzierje ushqimi plotesues per femijen.

Specifika:

  • Blender dore
  • Modeli Sokany SK1809
  • Fuqi 300Watt
  • Material celik+plastik

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Blender

Main Menu

blender dore sokany 300w online ne dyqan taxi

Blender dore 300Watt Sokany SK1809