Berese sanduici dhe waffles 1200W RAF R.210B

Ka stok

  • Berese sanduici dhe waffles
  • Fuqi 1200W
  • Me 3 pllaka te nderrueshme
  • Modeli RAF R.210B
KODI: e23702104 Kategori: ,

BERESE SANDUICI DHE WAFFLES R.210B

Kjo berese sanduici dhe waffles eshte pajisja kompakte qe i nevojitet kuzhines tuaj. Me 3 panele te levizshme per pergatitjen e shpejte te sanduiceve, wafflesave, tosteve dhe me shume.

Per pjekje me te mire, dizajni permban siperfaqe me ngrohje uniforme me shtrese jo ngjitese. Dorezat kapese nuk percjellin nxehtesine dhe ju lejojne te kapni pajisjen pa rrezikun e djegies.

I pajisur me tregues funksionimi dhe ngrohjeje, si dhe kembe per qendrueshmeri. Pajisja ze hapesire ​​minimale edhe kur nuk perdoret, pasi mund te ruhet vertikalisht.

Specifika:

  • Berese sanduici dhe waffles
  • Fuqi 1200W
  • Me 3 pllaka te nderrueshme
  • Modeli RAF R.210B

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Tostiere

Main Menu

berese sanduici raf 210b online ne dyqan taxi

Berese sanduici dhe waffles 1200W RAF R.210B