Baze ftohese per notebook N151

2,290 L2,990 L (-23%)

Ka stok

 • Madhësia e ventilatorit: 140 x 140 x 15 mm.
 • Përmasat e substratit: 370 x 265 x 39 mm.
 • Materiali: plastikë dhe metal I përshtatshëm për një laptop me 9 deri në 17 inç.
 • Katër nivele për të rregulluar këndin e laptopit.
KODI: baze-ftohese Kategori: , ,

BAZE FTOHESE PER NOTEBOOK N151

Tashme problemi i nxehjes se tepert te laptopit tuaj i ka ardhur zgjidhja. Baze ftohese per laptop N151 ideale per ftohjen e tij. Material cilesor.

Specifikat:
 • Niveli i zhurmës: 15db.
 • Shpejtësia e ventilatorit: 700-1400 RPM.
 • Tensioni: 5V DC 1 qendër e integruar USB dhe një USB për energji.
 • Madhësia e ventilatorit: 140 x 140 x 15 mm.
 • Përmasat e substratit: 370 x 265 x 39 mm.
 • Materiali: plastikë dhe metal I përshtatshëm për një laptop me 9 deri në 17 inç.
 • Katër nivele për të rregulluar këndin e laptopit.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Baze ftohese per notebook N151”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

baze ftohese per laptop n151

Baze ftohese per notebook N151

2,290 L2,990 L (-23%)

Shto ne Shporte