Bateri origjinale per iPhone XS 2658 mAh Baseus

3,500 L

Ka stok

KODI: H-9987893 Kategori: ,

BATERI ORIGJINALE IPHONE XS

Bateri origjinale e telefonit iPhone xs Baseus me kapacitet 2658 mAh.

Zevendesoni baterine tuaj te vjeter ose qe nuk punon me me kete bateri per te rritur kapacitetin.

Qarku i shkurter, mbingarkimi, shkarkimi i tepert, mbinxehja dhe masa te tjera mbrojtese parandalojne demtimin e padeshiruar te baterise ose pajisjes tuaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Memorja

2658 mAh

Be the first to review “Bateri origjinale per iPhone XS 2658 mAh Baseus”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bateri baseus per iphone xs ne shitje online ne dyqan taxi

Bateri origjinale per iPhone XS 2658 mAh Baseus