Bateri e jashtme Yosonda YXD K1 | Powerbank 20000 mAh

1,590 L

Ka stok

KODI: i-98787978 Kategori: ,

BATERI E JASHTME YOSONDA 20000 MAH

Bateri e jashtme per karikimin e baterise se nje telefoni celular, tableti, ipad ose pajisje tjeter elektronike.

Me drite LED dhe ekran dixhital per te treguar gjendjen e karikimit te pajisjes tuaj ne cdo moment.

Fale projektimit te tij mund te karikoni deri ne tre pajisje njekohesisht me tre portat USB.  

Me kapacitet te larte prej 20000 mAh Powerbank  Yosonda do te siguroje qe telefoni juaj do te jete gjithmone i karikuar edhe kur nuk ndodheni ne shtepi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Be the first to review “Bateri e jashtme Yosonda YXD K1 | Powerbank 20000 mAh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bateri e jashtme 20000 mah bli online ne dyqan taxi

Bateri e jashtme Yosonda YXD K1 | Powerbank 20000 mAh