Powerbank 30000 mAh me kater porta Usb | XO PR123

3,490 L

Ka stok

KODI: I-72121267 Kategori: ,

POWERBANK 30000 mAh XO PR123

Powerbank me kapacitet 30000 mAh, i pajisur me 4 porta USB + Type C + Micro USB + Lightning QC 2A.

Rimbushni smartphonen ose tabletin tuaj ne menyren me praktike dhe efikase.

Kapacitet i madh 30000mAh, fuqi e larte dhe jetegjatesi e gjate e baterise do te garantojne karikimin e pajisjeve tuaja ne vazhdimesi.

Specifika

  • Marka XO
  • Ngjyra e zeze
  • Materiali ABS+PC
  • Lloji i baterisë Bateri polimer
  • 4USB Dalje 5V-2.0A (Max)
  • Lightning/Type-c/Mikro hyrje 5V-2.0A (Max)
  • Permasa 165*81*31mm
  • Kapaciteti 30000 mAh

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Be the first to review “Powerbank 30000 mAh me kater porta Usb | XO PR123”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powerbank 30000 mah shitje online ne dyqan taxi

Powerbank 30000 mAh me kater porta Usb | XO PR123