Avullore elektrike ushqimi 1200w DSP KA5015

4,790 L

Ka stok

 • Modeli:KA5015
 • Kapaciteti:1300ml
 • Fuqia: 1200 W
 • Avullore elektrike
 • 3 shtresa me kapacitet prej 4L
KODI: e2370251 Kategori: ,

AVULLORE ELEKTRIKE USHQIMI KA5015

Avullore elektrike ushqimi me tre shtresa te cilat kane secila kapacitet prej 4 litra, per te gatuar ushqime te ndryshme me avull.

Gatuani me shendetshem pa vaj, vetem me avull te gjitha produktet si: mish, peshk, veze, perime, oriz etj.

Mund te gatuani dhe disa produkte te ndryshme njekohesisht fale ndarjeve te pajisjes.

Specifika:

 • Modeli:KA5015
 • Kapaciteti:1300ml
 • Fuqia: 1200 W
 • Avullore elektrike
 • 3 shtresa me kapacitet prej 4L
 • Kursim energjie

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Main Menu

dsp ka5015 avullore ushqimi online ne dyqan taxi

Avullore elektrike ushqimi 1200w DSP KA5015