Android TV Box HK1 RBOX me kualitet 4K

5,900 L7,900 L

Android 10.0 OS me i fundit rrit nivelin e performances dhe perputhshmerine me aplikacionet me te fundit Android pa vonesa apo ngecje ne transmetim.

128GB32GB64GB
Pastro

ANDROID TV BOX HK1 RBOX

Android tv box HK1 me kualitet maksimal te pamjes 4k.

Procesor dhe fuqi te jashtezakonshme dhe gjithçka qe ju nevojitet per te kthyer televizorin tuaj ne nje smart tv.

Krijuar per te suportuar perpunimin e imazhit me rezolucion 4K (4096×2160 px) se bashku me teknologjine HDR. Ju do te jeni ne gjendje te shihni gjithcka ne nje menyre te shkelqyer.

Ky model ka nje lidhje WiFi të integruar 2,4 GHz/5 GHz, per te shijuar te gjitha aplikacionet qe mund te gjeni ne Googlestore. Do te mund te shijoni transmetimin me te mire, aplikacionet dhe videolojerat me te mira.

Mund të përdorni edhe aplikacione si Spotify, Youtube, Skype, Facebook, Twitter etj.

Hyrje LAN, një lidhje HDMI të pajtueshme 4K 60 Hz, një USB 3.0 dhe nje porte USB 2.0, mund te zgjeroni kapacitetin e tij të ruajtjes me porten Micro SD.

Specifika:

  • Modeli: HK1 RBox
  • Sistemi operativ Android 10
  • Chipset: RK3328, Quad-Core 64bit Cortex-A53
  • GPU: Penta-Core Mali-450 deri në 750 Mhz
  • DDR4

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Android Tv Box

Memorja

128GB, 32GB, 64GB

Be the first to review “Android TV Box HK1 RBOX me kualitet 4K”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hk1 rbox smart tv box bli online ne dyqan taxi

Android TV Box HK1 RBOX me kualitet 4K

5,900 L7,900 L

Shto ne Shporte