Altoparlant tavani 3-6w Ceiling Loudspeaker CS03A

1,690 L

Ka stok

ALTOPARLANT TAVANI CS03A

Altoparlant tavani me brez te gjere CS-03A(W) eshte projektuar per te luajtur mesazhe zanore dhe programe muzikore ne rrjetet e transmetimit dhe sistemet e adresave publike.

Dizajni i pajisjes eshte projektuar per instalim te brendshem ne tavane te varura. Materiali i griles dekorative eshte celiku. Aftesia per te punuar ne linja me tension 70 dhe 100 V.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Altoparlant tavani 3-6w Ceiling Loudspeaker CS03A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

altoparlant tavani cs03a online ne dyqan taxi

Altoparlant tavani 3-6w Ceiling Loudspeaker CS03A