Altoparlant portativ SX20 me drite LED

1,490 L

Ka stok

  • Altoparlant portativ
  • Me drite te brendshme
  • Doreze mbajtese
  • Riprodhim muzike me Bluetooth, USB,karte TF, FM
KODI: i239070 Kategori: ,

ALTOPARLANT PORTATIV SX20

Altoparlant portativ me lidhje Bluetooth me i shpejte dhe me i qendrueshem, per audio pa shkeputje.

Lidhje e qendrueshme brenda 30 metrave me pajisje te tjera audio. Gjithashtu fale mikrofonit te brendshem mund te kryeni telefonata pa perdorur telefonin.

Bateria me kapacitet te madh 1800 mAh ju lejon te degjoni muzike per 2-4 ore.

Suporton menyra te shumta lidhje me ane te Bluetooth, usb, karte tf, fm.  Doreze mbajtese, e pershtatshme per ta marre me vete ne piknik, kamping, pushimet etj.

Specifika:

  • Altoparlant portativ
  • Me drite te brendshme
  • Doreze mbajtese
  • Riprodhim muzike me Bluetooth, USB,karte TF, FM

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Altoparlant portativ SX20 me drite LED”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks me drite sx20 online ne dyqan taxi

Altoparlant portativ SX20 me drite LED