Altoparlant portativ Bluetooth Monster

15,190 L

Ka stok

  • Altoparlant portativ
  • Marka Monster
  • Lidhje Bluetooth 5.0
  • Koha e perdorimit 24 ore
  • Perputhet me smartphone
KODI: i239041 Kategori: ,

ALTOPARLANT PORTATIV MONSTER

Altoparlant portativ me tingull te jashtezakonshem stereo dhe altoparlante te fuqishem me bas te thelle.

Teknologjia unike Pure Sound e Monster eshte akorduar per te ofruar pervojen muzikore me te efektshme te mundshme.

Deri ne 24 ore kohëeloje me bateri me kapacitet te larte prej 20.000mAh.

Dizajni ergonomik i dorezes kapese te integruar ne trupin e altoparlantit mundeson qe ta merrni me vete kudo lehtesisht.

Teknologjia Bluetooth 5.0 siguron transmetim te shpejte dhe te qendrueshem te sinjalit.

Specifika:

  • Altoparlant portativ
  • Marka Monster
  • Lidhje Bluetooth 5.0
  • Koha e perdorimit 24 ore
  • Perputhet me smartphone

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Altoparlant portativ Bluetooth Monster”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike monster ne dyqan taxi

Altoparlant portativ Bluetooth Monster