Altoparlant per tavan 3/6W 5 inch CS-03b

1,490 L

Ka stok

KODI: d2324801 Kategori: ,

ALTOPARLANT PER TAVAN CS03B

Altoparlant per tavane me grile metalike rrethore te integruar. Ka performance te shkelqyer audio dhe eshte e lehte per t’u instaluar me kapeset e saj integrale te montimit.

Ideale per aplikime me tavan te larte si dyqane, zyra, sallat sportive, hotele dhe restorante etj.

E shkelqyeshme per riprodhimin e te folurit dhe muzikes.

Specifika:

  • Modeli CS-03B
  • Materiali ABS
  • Mbyllja e pasme Nr
  • Altoparlanti 5″
  • Fuqia e vlerësuar 3 W
  • Tensioni nominal 100V
  • Ndjeshmëria 98dB
  • Përgjigja e frekuencës 70Hz~12KHz±2dB
  • ngjyra e bardhë
  • Diametri i panelit 181 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Be the first to review “Altoparlant per tavan 3/6W 5 inch CS-03b”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

altoparlant per ne tavan cs03b online ne dyqan taxi

Altoparlant per tavan 3/6W 5 inch CS-03b