Altoparlant me Bluetooth iDance GoParty-1

1,990 L

Ka stok

 • Sistemi muzikor me vale Bluetooth
 • Player i integruar USB/MP3
 • Deri 8 ore kohe loje
 • Ndricim shumengjyresh disko
KODI: i239064 Kategori: ,

ALTOPARLANT ME BLUETOOTH GOPARTY-1

Altoparlant me Bluetooth dhe lidhje wireless, per te sjelle argetimin ne cdo feste.

I perputhshem me youtube dhe spotify, me deri ne 8 ore luajtje te vazhdueshme te muzikes.

Mikrofon me efekt jehone, ndricim LED qe sinkronizohet me muziken, riprodhim muzike deri ne 4 ore jetegjatesi me baterine e rikarikueshme.

Perfshin 1 mikrofon me fishe per karaoke dhe kabllo karikimi USB.

Specifika:

 • Sistemi muzikor me vale Bluetooth
 • Player i integruar USB/MP3
 • Deri 8 ore kohe loje
 • Ndricim shumengjyresh disko
 • Altoparlant 10W, Bass Reflex 200W wireless
 • E perputhshme me YouTube dhe Spotify
 • Karaoke gati me hyrjen e mikrofonit
 • Bateri te rikarikueshme litium-jon
 • Hyrja audio IN/AUX
 • Perfshin 1 mikrofon me fishe dhe kabllo karikimi USB

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

altoporlant

Be the first to review “Altoparlant me Bluetooth iDance GoParty-1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks i madh idance online ne dyqan taxi

Altoparlant me Bluetooth iDance GoParty-1