Altoparlant i papershkueshem nga uji 30W MY275BT

2,490 L

Ka stok

 • Altoparlant rezistent ndaj ujit
 • Permasa: 232*105 mm
 • Materiali: ABS + gome
 • Koha e punes: 8-10 H
 • Koha e gatishmerise: 25 h
KODI: i239071 Kategori: ,

ALTOPARLANT I PAPERSHKUESHEM NGA UJI

Altoparlant i papershkueshem nga uji, ideal per ne natyre me permasa kompakte.

Bere nga material rezistent ABS dhe gome, eshte teper rezistent edhe per ta perdorur ne kohe me shi apo ambiente te jashtme.

Mundeson deri ne 10 ore luajtje muzike me nje karikim te vetem fale baterise 1500mAh.

Specifika:

 • Numri i modelit: MY275BT
 • Permasa: 232*105 mm
 • Materiali: ABS + gome
 • Drejtuesi i altoparlantit: 78 mm
 • Distanca e punes: 10-15 meter
 • Versioni: V5.1+BR+EDR+BLE
 • Fuqia dalese: 2*15 W
 • Koha e punes: 8-10 H
 • Koha e gatishmerise: 25 h
 • Kapaciteti i baterise: 1500mAH
 • Funksioni: BT, USB, TF, TWS

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Altoparlant i papershkueshem nga uji 30W MY275BT”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

altoparlant rezistent ndaj ujit online ne dyqan taxi

Altoparlant i papershkueshem nga uji 30W MY275BT