Altoparlant 12 inch me Bluetooth JBK 1202

6,390 L

Ka stok

 • Altoparlant 12 inc
 • Funksioni i radios
 • Fuqia dalese 20 W
 • Pergjigja e frekuences: 100Hz-18KHz
 • Kapaciteti i baterise 2400 mAh
KODI: i232328 Kategori: ,

ALTOPARLANT 12 INCH JBK 1202

Altoparlant 12 inch per karaoke, me lidhje Bluetooth me pajisjet tuaja audio. Tingull i fuqishem dhe cilesor per cdo zhaner muzike.

Butona rrotullues per te rregulluar me lehtesi cilesimet si jehona, volumi dhe mikrofoni.

Dizajni i dorezes i projektuar per bartje te lehte kudo ju nevojitet.

Specifika:

 • Altoparlant 12 inc
 • Funksioni i radios
 • Fuqia dalese 20 W
 • Pergjigja e frekuences: 100Hz-18KHz
 • Kapaciteti i baterise 2400 mAh
 • Tension DC 5V
 • Hyrja karte SD, usb, Aux, mikrofon

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Main Menu

boks karaoke jbl 1202 ne dyqan taxi

Altoparlant 12 inch me Bluetooth JBK 1202