Adaptor Type C ne 4 porta usb Awei CL-150T HUB

1,190 L

Ka stok

KODI: i232300051 Kategori: ,

ADAPTOR TYPE C NE 4 PORTA USB

Adaptor type c spliter ne 4 porta usb nga Awei.

Transferoni te dhenat shpejt me shpejtesine e transferimit 480 Mbps, e lehte per te lexuar dhe transferuar skedare te ndryshem te medhenj si filma apo paketa instalimi.

I pershtatshem per Windows OS/Mac Os/Linux OS dhe sisteme te tjera operative permes funksionit plug and play.

Specifika:

  • Marka: Awei
  • CL-150T Docking Station
  • E perputhshme me pajisjet Type-C, smartphone dhe hard disk
  • Gjatesia: 13 cm
  • Karikimi permes portes A: 5V/1.5A
  • Transmetimi me 4 porte ne sinkron

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Adaptore

Main Menu

adaptor usb hub awei cl 150t online ne dyqan taxi

Adaptor Type C ne 4 porta usb Awei CL-150T HUB