Adapter audio dixhital per iPhone McDodo

1,290 L

Ka stok

  • Nderfaqja Lightning
  • Materiali: Kabllo najloni me alumin
  • Gjatesia: 7 cm
  • Pesha: 11g
  • Dalja: 5V 2.4A
KODI: i232300018 Kategori: ,

ADAPTER AUDIO DIXHITAL PER IPHONE

Adapter audio dixhital kompakt, i pershtatshem per pajisjet Apple Lightning, ju lejon te karikoni telefonin tuaj dhe te degjoni muzike ne te njejten kohe.

Porta AUX 3,5 mm do te lejoje lidhjen e pajisjeve dhe transmetimin e muzikes dhe gjithashtu do t’ju lejoje te kontrolloni thirrjet dhe volumin nga kufjet tuaja.

Cip i avancuar i dekodimit te audios dixhitale per ze me cilesi te larte.

Specifika:

  • Nderfaqja Lightning
  • Materiali: Kabllo najloni me alumin
  • Gjatesia: 7 cm
  • Pesha: 11g
  • Dalja: 5V 2.4A

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Adaptore

Main Menu

adapter audio dixhitale mcdodo ne dyqan taxi

Adapter audio dixhital per iPhone McDodo