Abazhur modern per tavoline

2,490 L

Ka stok

  • Abazhur tavoline
  • Dizajn elegant
  • Ngjyre: Gold
  • Materiali: Plastik + akrilik
KODI: i237021168 Kategori: ,

ABAZHUR MODERN PER TAVOLINE

Abazhur elegant, i stilit modern i pershtatshem per tavoline ose komodina.

Me tre menyra ndricimi drita me prekje mund te kaloje nga drita e verdhe, ne te ngrohte dhe  ne te bardhe, nepermjet butonit.

Abazhuri ka trasmetim te fuqishem te drites fale materialit te tejdukshem me prerje diamanti.

Lidhet lehtesisht me porte USB dhe perdoret me vale, mund te karikohet me nje laptop ose paisje tjeter qe suporton porte usb.

I pershtatshem per ambiente shtepie, bare, restorante, kafe, zyra dhe me shume.

Specifika:

  • Abazhur tavoline
  • Dizajn elegant
  • Ngjyre: Gold
  • Materiali: Plastik + akrilik

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Lloji

Abazhur

Main Menu

abazhur modern tavoline online ne dyqan taxi

Abazhur modern per tavoline