Zgjatues Hdmi extender by cat-5e/6 cable

2,590 L

Ka stok

KODI: I-72121255 Kategori: ,

ZGJATUES HDMI EXTENDER CAT-5e/6

Ky zgjatues Hdmi CAT-5e/6 mund te zevendesoje kabllon HDMI per te arritur transmetimin ne distanca te gjata.

Distanca e transmetimit do te jete deri ne 30 metra per 1080P duke perdorur kabllon CAT-6.

Lidheni kabllon HDMI në burimin hyrës HDMi të tillë si: HD-DVD, Ps3, STB etj.

Lidhni dy kabllo Cat 5E/6 ne te dy daljet e transmetuesit dhe hyrjen e marresit.

Lidheni kabllon HDMi të fiksuar të marrësit në ekranin HDMI (të tilla si: HD-LCD, HD-DLP).


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Zgjatues

Ngjyra

Be the first to review “Zgjatues Hdmi extender by cat-5e/6 cable”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zgjatues hdmi shitje online ne dyqan taxi

Zgjatues Hdmi extender by cat-5e/6 cable