Wireless receiver BT 450 | Suporton Wireless Hands free

990 L

Ka stok

 • Distanca e vlefshme 10-metër.
 • Diapazoni i frekuencës 2.4GHz.
 • Bateri e integruar në jon.
 • Orët e punës 4 orë.
 • Koha e karikimit 30min.
KODI: wireless-receiver-bt-450 Kategori: ,

WIRELESS RECEIVER BT 450 

Madhësia mini me dizajnin e klipit tipari i portabël mund t’ju lejojë t’i bartni ato kudo që dëshironi. Bateri litiumi e rikarikueshme e integruar, siguron deri në 4 orë kohë pune, plug in dhe luaj, dhe kërkon vetëm 50 minuta për t’u ngarkuar plotësisht.

SUPORTON WIRELESS HANDS FREE

RUAJTSI PORTABLE BLUETOOTH 4.1: Ndërtuar me Bluetooth 4.1 / HFP / HSP / A2DP / AVRCP mund të shijoni muzikë dhe thirrje hand free nga smartphone-i juaj në tingull me cilësi premium.

Diapazoni i lidhjes deri në 33ft garanton vonesë të ulët të sinjalit. Përshtatësi ynë Bluetooth i makinës nuk është vetëm për makinë, është gjithashtu mund të lidhet me kufjet tuaja me tel përmes kabllos audio / adaptorit 3.5 mm për t’ju ndihmuar te shijoni muzike me cilesimaksimale.

Specifikat:wireless receiver bluetooth bt 450
 • Modeli BT-450.
 • Gjatësia: 60 mm / 2,36 inç.
 • Version Bluetooth V3.0.
 • Distanca e vlefshme 10-metër.
 • Diapazoni i frekuencës 2.4GHz.
 • Bateri e integruar në jon.
 • Orët e punës 4 orë.
 • Koha e karikimit 30min.
 • Fole audio 3.5 mm.
 • Fole universale 3.5 mm.
 • Lidhet me të gjitha kufjet dhe altoparlantët.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Be the first to review “Wireless receiver BT 450 | Suporton Wireless Hands free”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wireless receiver bt 450

Wireless receiver BT 450 | Suporton Wireless Hands free