Wireless Mouse Xiaomi Mi portabel per PC dhe laptop

2,900 L

Ka stok

Xiaomi Mouse vjen me dizajn elegant dhe praktik, me trup alumini rezistent ndaj gervishtjeve dhe pa fisha, duke perdorur lidhjen Bluetooth ose Wi-Fi.

KODI: i21721632 Kategori: ,

WIRELESS MOUSE XIAOMI MI PORTABEL

Wireless mouse portabel Xiaomi Mi bere nga material aliazh alumini me cilesi te larte dhe ABS per perdorim te lehte dhe komod gjate punes.

Pamje e thjeshte dhe elegante, model rezistente ndaj konsumit dhe ndaj korrozionit.

Suporton Bluetooth 4.0 dhe wireless 2.4GHz per dy menyra lidhje, te cilat mund te lidhen me dy kompjuter njekohesisht.

Mouse Xiaomi Mi portabel per PC dhe laptop

Mouse Xiaomi mi mundeon transmetim me te shpejte dhe konsum me te ulet te energjise ne te njejten kohe.

Butoni i tij kerkon vetem 0.6N presion per performance maksimale.

Gjithashtu punon me TV Xiaomi, tablete, telefona inteligjente dhe pajisje te tjera.

Sensor optik lazer me precizion te larte deri ne 1200 DPI per gjurmim te sakte ne pothuajse cdo siperfaqe.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Wireless Mouse Xiaomi Mi portabel per PC dhe laptop”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi mi mouse portabel bli online ne dyqan taxi

Wireless Mouse Xiaomi Mi portabel per PC dhe laptop