Wireless Charger Earldom | Karikues

1,500 L

Ka stok

KODI: wireless-charger-earldom Kategori: ,

WIRELESS CHARGER EARLDOM

Karikues wireless RP-W10. Praktik dhe i lehte ne perdorim. Eshte i sigurt dhe i shpejte. Ka mbrojtje nga qarku i shkurter, mbi ngarkesa dhe mbinxehja.

SPECIFIKAT:karikues wireless earldom
  • Tensioni i hyrjes: 5V 2.0A Maks
  • Tensioni i daljes – 5V 1.0A
  • Mbrojtja nga: Lidhja e shkurtër, mbingarkesa, rimbushja, mbinxehja.
  • Distanca e ndjeshmërisë deri në 6.5 mm.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Wireless Charger Earldom | Karikues”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues wireless earldom

Wireless Charger Earldom | Karikues