VR Shimecon | Syze 3D

1,500 L

Ka stok

KODI: vr-syze-3d Kategori: ,

VR SHIMECON SYZE 3D

VR me një kontrollues të ri manual që përgjigjet në mënyrë perfekte ndaj lëvizjeve organike në përvojat virtuale.

Mbrojtja e syve dhe e rehatshme: Lenta Asferike me rrëshirë HD është azhurnuar. Mund të eleminojë plotësisht ndjenjën e marramendjes dhe të sigurojë imazhe me rezolucion të lartë dhe ngjarje vizuale me ngjyra. Ka mbushje lëkure të butë dhe të frymëmarrjes që ju mban të ndiheni mirë edhe pas orëve të shikimit. Vëllimi i vogël dhe pesha e lehtë ju jep shumë rehati.

Ky rrip i rregullueshëm në formë T është bërë nga materiali i lehtë, i cili mund të zvogëlojë presionin rreth syve, fytyrës dhe kokës, duke siguruar një ndjenjë më të rehatshme. Kjo shirit koke fleksibël dhe i rregullueshëm është i përshtatshëm për njerëz të ndryshëm.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “VR Shimecon | Syze 3D”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

3D syze VR

VR Shimecon | Syze 3D