Vazo dekorative plastike per zyra ose shtepi

790 L

Ka stok

  • Ngjyra: jeshile, portokalli (uthull), mente
  • Permasat: 31x10cm
  • Materiali: plastike
KODI: i2370211180 KATEGORIA:

VAZO DEKORATIVE PLASTIKE

Vazo dekorative plastike rezistente, me forme fytyre te crregullt do te jete ideale per dekorimin e zyrave ose shtepi.

I pershtatshem per ti vendosur brenda lule natyrale ose artificiale duke i dhene akoma me shume hijeshi ambientit.

Dekorim elegant i pershtatshem per dhomen e gjumit, dhomen e ndenjes, sallonin e shtepise, kafenete, restorante, hapesirat e zyrave etj.

Specifika:

  • Ngjyra: jeshile, portokalli (uthull), mente
  • Permasat: 31x10cm
  • Materiali: plastike

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Vazo

Main Menu

vazo lulesh dekorative online ne dyqan taxi

Vazo dekorative plastike per zyra ose shtepi