Vaj kastori shumefunksional

1,190 L

Ka stok

  • Vaj kastori
  • Sasia 118 ml
  • Me trendafil, vaj natyral, lavander dhe aloe vera
KODI: i2371412 Kategori: ,

VAJ KASTORI SHUMEFUNKSIONAL

Vaj kastori per floket, lekuren, qerpiket, vetullat, mjekren dhe thonjte.

Vaji natyral i kastorit të zi xhamajkan që ringjall lëkurën e kokës për flokë më të fortë dhe më të shndritshëm

Kapaciteti 118 ml: Me trendafil, vaj natyral, lavander dhe aloe vera. Ju gjithashtu mund ti perdorni keto vajra si hidratues per te trajtuar lekuren, fytyren dhe thonjte tuaj pasi kane vetem perberes natyrale.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Vajra

Main Menu

vaj kastori shumefunksional online ne dyqan taxi

Vaj kastori shumefunksional