Usb San Disk Flash Drive ne shitje online

990 L1,290 L

  • Usb San Disk Flash Drive
  • Memorie 16 dhe 32 gb
  • Transferoni skedaret personal me lehtesi
  • Kapacitet te larte ruajtjeje
16GB32GB
Pastro
KODI: san-disk-flash-drive Kategori: ,

USB SAN DISK FLASH DRIVE

Usb flash drive nga San Disk e cila me opsionet e saj te avancuara te sigurise te te dhenave dhe kapacitetin e gjere, ju jep siguri dhe lehtesi per te transferuar skedaret tuaj personal.

Kjo USB permban nje dizajn te pershtatshem minimal ideal per situatat ku nje USB normale do ishte shume e madhe per perdorimin me nje pajisje televizive ose audios se makines.

Cruzer Fit USB gjithashtu lidhet lehte me kompjutere dhe tableta.

Usb San Disk ne shitje online

Dizajni i vogel dhe shume praktik i kesaj Usb Drive lejon qe te lidhet lehtesisht me cdo pajisje USB.

Lidheni ate me portat USB te kasetofonit ne makinen tuaj per te degjuar muziken e preferuar.

Drive me kapacitet te larte qe ju mundeson te mbani muzike, video, foto dhe skedare personale.

Pavaresisht nga madhesia e saj kompakte,ofron hapesire ruajtese ne kapacitet deri në 32 GB.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Memorja

16GB, 32GB

Be the first to review “Usb San Disk Flash Drive ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sandisk usb drive memory stick bli online ne dyqan taxi

Usb San Disk Flash Drive ne shitje online

990 L1,290 L

Shto ne Shporte