Ujites bimesh automatik

690 L

Ka stok

  • Ujites bimesh automatik
  • Materiali: plastike
  • Madhesia:20 x 6cm
KODI: i2371393 Kategori: ,

UJITES BIMESH AUTOMATIK

Tashme ujitja e luleve nuk do te jete me nje problem me kete ujites bimesh automatik.

Sherben per te rregulluar shpejtesine e pikimit te ujit per bime te ndryshme dhe per ti mbajtur me uje dhe kur nuk ndodheni ne shtepi.

Kete gje mund ta rregulloni fare thjeshte nepermjet mekanizmit te paisjes, e cila ngushton apo zgjeron valvulen.

Pajisja mbushet me uje dhe vendoset afer bimes pa demtuar rrenjet e saj. E pershtatshme per te gjitha llojet e vazove dhe shume e thjeshte per ta instaluar.

Karakteristika:

Materiali: plastike
Madhesia:20 x 6cm
Ngjyra: blu
Sasia: 3 cope ne 1 paketim dhe 1 shishe


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

sperkates uji

Main Menu

ujites bimesh automatik ne dyqan taxi

Ujites bimesh automatik