Tripod praktik Yieyang JM 801

1,390 L

Ka stok

KODI: tripod-jueyang Kategori: ,

TRIPOD JIEYANG JM- 801

JIEYANG JM-801 Octopus Tripod është një tripod fleksibël Octopus për telefon, GoPro, dhe kamera fotografike. Nga tripod fleksibël cilësor me një ngarkesë maksimale deri në 3 kg. Secila prej tre këmbëve mund të përkulet lirisht dhe të vendoset në çdo sipërfaqe të pabarabartë , në çdo pozicion dhe bashkëngjiteni atë në një degë peme, timonin e biçikletës, prapa karriges. Mundësi të pafund.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

carcaf

Be the first to review “Tripod praktik Yieyang JM 801”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tripod jieyang jm801

Tripod praktik Yieyang JM 801