Transportues Bluetooth-i | Adaptor V21 Earldom

800 L

Ka stok

 • Praktike.
 • E thjeshte ne perdorim.
 • Karikim i integruar.
 • Versioni i Bluetooth V2.1
 • Distanca e Bluetooth deri ne 20 metra.
KODI: adaptor-v21-earldom Kategori: , ,

TRANSPORTUES BLUETOOTHI V21 EARLDOM

Marrës Bluetooth Earldom ET-M24, cilësi e shkëlqyeshme e zërit, 100% origjinale. Lehtë për t’u përdorur, thjesht vendoseni atë në një port USB të altoparlantit tuaj të amplifikatorit të shtëpisë ose makinës dhe lidhni Bluetooth me telefonin tuaj celular.

ADAPTOR V21 EARLDOM

Shikoni filma, dëgjoni muzikë, luani lojëra, tingulli del në sistemin audio.  Mikrofon i integruar Stereo audio Versioni Bluetooth 2.1 + EDR. Lidhja USB Duke mos pasur nevojë për karikim (Karikimi i integruar).

Nuk ka nevojë të lidhni AUX. Distanca e lidhjes Bluetooth deri në 20 metra. Lidhni Bluetooth përmes telefonit celular, të gjitha versionet, si iOS ashtu edhe Android. Bluetooth V2.1 + EDR

SPECIFIKAT:bluetooth adapter v21 bli online dyqan taxi
 • Me cilesi te shkelqyeshme te zerit.
 • Eshte 100% orgjinale.
 • E thjeshte ne perdorim.
 • Karikim i integruar.
 • Versioni i Bluetooth V2.1
 • Distanca e Bluetooth deri ne 20 metra.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 g/kg
Be the first to review “Transportues Bluetooth-i | Adaptor V21 Earldom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

earldom transmetues bluetooth bli online dyqan taxi

Transportues Bluetooth-i | Adaptor V21 Earldom