Transmetues Wireless TP Link 150Mbps

5,490 L

Ka stok

Transmetues wireless TP Link i cili ju ofron nje zone te zgjeruar transmetimi me vale dhe deri ne 150Mbps shpejtesi te transferimit te te dhenave.

KODI: wireless-tp-link-150mbps Kategori: ,

TRANSMETUES WIRELESS TP LINK 150 MBPS

Transmetues wireless me fuqi te larte per te rritur mbulimin e sinjalit dhe shpejtesine e lidhjes wifi.

Ky transmetues wifi eshte zgjidhja profesionale me aftesi te larta transmetimi.

Me fuqi transmetimi pa fisha deri ne 500mw dhe antene te dyfishte 15dBi, TP Link do prodhoje sinjal te fuqishem dhe te qendrueshem ne distance.

TP LINK 150 Mbps WIRELESS ACCESS POINT

TP-Link i pershtatet te gjitha nevojave tuaja te rrjetit me nje zone te zgjeruar transmetimi me vale dhe deri ne 150Mbps shpejtesi te transferimit te te dhenave.tp link transmetueswifi 150mbps blerje online ne dyqan taxi

Frekuenca 5GHz siguron nje lidhje te qendrueshme dhe pa nderprerje.

Pika e hyrjes funksionon ne nje larmi menyrash wireless duke perfshire AP Router Mode, AP Client Router Mode (WISP Client), dhe AP / Client/ Repeater Mode.

Secila prej ketyre menyrave ju lejon te konfiguroni piken tuaj te hyrjes ne perputhje me nevojat tuaja specifike.

Instalim i lehte, fleksibel dhe lidhje me shpejtesi te larte.  Ideale per lidhjen me kamerat gjithashtu.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Router

Ngjyra

Be the first to review “Transmetues Wireless TP Link 150Mbps”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tp link 150 mbps bli online ne dyqan taxi

Transmetues Wireless TP Link 150Mbps