TP Link injector adapter PoE ne shitje

2,200 L

Ka stok

KODI: tp-link-injector-poe Kategori: ,

TP LINK INJECTOR ADAPTER POE

Ky injektor PoE perputhet me standardin IEEE 802.3af.

Nuk keni nevoje te blini nje nderpreres PoE per te fuqizuar pajisjet, mund te perdorni nderpreresin dhe routerin ekzistues jo-PoE per ti lidhur permes injektorit FA.POE.13-A.

Injektori PoE do te punoje me te gjitha pajisjet elektrike ose pershtatesit e marresit PoE ne perputhje me standardin PoE IEE 802.3a.

Duke zgjeruar keshtu rrjetin tuaj atje ku nuk ka instalime elektrike ose priza te energjise. Gjithashtu  edhe ku deshironi te instaloni pajisje te tilla si per shembull lexuesit CPR50, MAX50, etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “TP Link injector adapter PoE ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

injektor tp link bli online ne dyqan taxi

TP Link injector adapter PoE ne shitje