Tigan Diamant Induction me sensor nxehtesie dm 20cm

1,790 L

Ka stok

20 cm

KODI: 8000807052778 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tigan Diamant Induction

Tigan Diamant

  • Me diameter 20 cm.
  • E perbere nga elementi Diamantek Pro, qe rrit fortesine e siperfaqes dhe rezistencen ndaj gervishtjeve.
  • Tiganet e linjes Diamant Inducsion kane dizajn elegant dhe bishti i tiganeve eshte I perbere nga sensor nxehtesie, i cili merr ngjyre te gjelber ne momentin qe tigani ka marre nxehtesine e duhur per gatim, duke ju kursyer ne kete menyre energji elektrike.
  • Tigani eshte i pershtatshem per cdo lloj pianure, edhe me induksion.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan Diamant Induction me sensor nxehtesie dm 20cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Diamant Induction me sensor nxehtesie dm 20cm