Termometer mates per ushqime

690 L

Ka stok

KODI: i23702111192 Kategori: ,

TERMOMETER MATES PER USHQIME

Termometer mates per ushqime te ndryshme. Tani mund te masni lehtesisht temperaturen e cdo ushqimi.

Shikoni nese mishi eshte pjekur, apo nxehtesia e vajit eshte ne temperaturen e duhur, apo nese dylli per qirinj ka shkrire plotesisht per pergatitje.

Termometri dixhital eshte prej celiku inox me cilesi te larte, i cili eshte i qendrueshem dhe ka nje jete te gjate perdorimi.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Termometer

Main Menu

termometer per ushqime online ne dyqan taxi

Termometer mates per ushqime