Televizor Mi Smart TV P1 Global Version 32/43/55″

35,000 L75,000 L

32"43"55"
Pastro
KODI: h-324355 Kategori: ,

TELEVIZOR MI SMART TV P1

Televizor Mi Smart Tv P1 versioni global per te shijuar pamje spektakolare 4K me kontrast me te theksuar dhe detaje si ne jeten reale. Dizajn modern pa korniza dhe me me shume hapesire shikimi fale permasave 32/43/55 inch.

Rezolucioni 4K HD jep imazhe realiste me me shume detaje dhe thellesi me te madhe

Mi Smart Tv eshte i pajisur me Wi-Fi dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet sa here te deshironi duke e bere me te lehte shikimin e filmave ne Netflix apo degjimin e muzikes nga youtube.

Lidhja me Bluetooth ju lejon te kontrolloni TV nga cdo drejtim. Shijoni aksesin e lehte per Netflix dhe Prime Video me butona te dedikuar.

Specifika:

  • Lloji i ekranit: 4K UHD
  • Rezolucioni: 3840 x 2160
  • Gama e ngjyrave: NTSC 88% (tip), DCI-P3 94% (tip), BT09 99,5% (tip)
  • Thellesia e ngjyrave: 1,07 miliardë (8-bit + FRC)
  • Shpejtesia e rifreskimit: 60 Hz
  • Kendi i shikimit: 178°(H)/178°(V)
  • Dolby Vision®

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

SmartTV

Dimensionet

32", 43", 55"

Be the first to review “Televizor Mi Smart TV P1 Global Version 32/43/55″”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

televizor mi smart tv online ne dyqan taxi

Televizor Mi Smart TV P1 Global Version 32/43/55"

35,000 L75,000 L

Shto ne Shporte