Tastiere me wireless KR 750

1,800 L

Ka stok

 • Tastierë e hollë KR-750 A4Tech
 • Dizajn praktik dhe inovativ.
 • E rehatshme ne perdorim.
 • Cilesore dhe rezistente.
KODI: 4711421805827 Kategori: ,

TASTIERE ME WIRELESS KR 750

Tastiere cilesore me wireless Kr 750 ideale per zyra. Me nje celës shtesë “Backspace”.I cili eshtë i vendosur posaçërisht për të lehtësuar punën tuaj në zyrë.

Ka gjithashtu disa hapje te vogla kullimi të projektuara posaçërisht që do të ndihmojnë në shkarkimin e lëngjeve nga tastiera dhe parandalimin e dëmtimit nga derdhja e lëngjeve aksidentale.

Vjen me nje dizajn te holle dhe te rehatshem ne perdorim i cili nuk do ju pengoje ne punen tuaj. Tastiere fleksibel dhe praktike me cmimin me te mire vetem ne Dyqan Taxi.

Specifikat:tastiere me wireless blerje online dyqan taxi
 • Tastierë e hollë KR-750 A4Tech
 • Dizajn praktik dhe inovativ.
 • E rehatshme ne perdorim.
 • Cilesore dhe rezistente.
 • KR-750 (e zezë)
 • Tastiera eshte e hollë A4Tech Normal.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Tastiere me wireless KR 750”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere kr 750 bli online dyqan taxi

Tastiere me wireless KR 750