Tastiere kompjuteri rezistente ndaj ujit Q100 Bloody

2,890 L

Ka stok

KODI: h-009987612 Kategori: , ,

TASTIERE KOMPJUTERI REZISTENTE NDAJ UJIT

Tastiere kompjuteri me mbrojtje te dyfishte rezistente ndaj ujit, duke mbrojtur elementet elektronike e brendshem.

Bloody Q100 eshte e pajisur me ndricim LED portokalli-kuq, i cili do ta beje lojen ne mbremje dhe naten me te kendshme se kurre me pare.

Intensiteti i drites se prapme LED mund te rregullohet shume lehte dhe shpejt ne pak hapa.

Karakteristika:

  • Tastat konveks silikoni: W/A/S/D
  • Suporton sisteme: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 ose më vonë
  • Gjatësia e kabllit: 1.8 m
  • Lidhes: USB
  • Ndricim i pasem: Shkelqim neoni

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Tastiere kompjuteri rezistente ndaj ujit Q100 Bloody”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere kompjuteri q100 online ne dyqan taxi

Tastiere kompjuteri rezistente ndaj ujit Q100 Bloody