Tastiere dhe mouse wireless 7200N Slim Multimedia

2,290 L

Ka stok

KODI: h-229002 Kategori: , ,

TASTIERE DHE MOUSE WIRELESS 7200N

Tastiere dhe mouse wireless per pune pa fisha dhe kabuj te ngaterrueshem, pa vonesa dhe ngecje.

Lehte per te hyre ne 10 funksione multimediale dhe interneti fale tasteve hot keys.

Struktura ultra e holle e tastieres ofron shtypje te lehte te tasteve.

Perputhshmeri e gjere punon me Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP. Punon ne cdo siperfaqe dhe me cdo mousepad.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mouse, Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Tastiere dhe mouse wireless 7200N Slim Multimedia”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

7200n tastiere mouse a4tech wireless online ne dyqan taxi

Tastiere dhe mouse wireless 7200N Slim Multimedia