Tapet me push 180x200cm

Ka stok

  • Tapet me push
  • Permasat: 180x200cm
  • Ngjyra: e bardhe kremi, bezhe
KODI: i23702179 Kategori: ,

TAPET I BUTE ME PUSH

Tapet i bute me push me stil modern bashkekohor ne permasa 180x200cm.

Me pamje delikate dhe elegante por njekohesisht shume i ngrohte eshte i persosur per cdo dhome ne shtepine tuaj.

Bere nga fibra poliesteri cilesore, te endura me strukture te bute dhe te rehatshme, te lehta per t’u pastruar dhe lare.

Specifika:

  • Tapet me push
  • Permasat: 180x200cm
  • Ngjyra: e bardhë kremi, bezhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 g/kg
Lloji

Tapet

Main Menu

tapet i bute me push ne dyqan taxi

Tapet me push 180x200cm