Tapa silikoni mbrojtese per mobilje

890 L

Ka stok

  • Ngjyra: transparente
  • Materiali: Silikoni i bute
  • Forma: e rrumbullaket
  • Masa: small, medium
KODI: i237021175 Kategori: ,

TAPA SILIKONI PER MOBILJE

Tapa silikoni mbrojtese per kembet e karrigeve dhe mobilje te tjera te bera nga materiale premium, te dobishme per te mbrojtur nga perdorimi afatgjate.

Te pershtatshme per shumicen e madhesive te kembeve te mobiljeve: karriget e kuzhines, dhomes se ngrenies, tavolinat, divanet, stolat dhe me shume.

Keto tapa ofrojne mbrojtje te dyshemese nga gervishtjet, parandalim te zhurmes dhe renies.

Specifika:

  • Ngjyra: transparente
  • Materiali: Silikoni i bute
  • Forma: e rrumbullaket
  • Masa: small, medium

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Silikon

Main Menu

tapa silikoni per mobilje online ne dyqan taxi

Tapa silikoni mbrojtese per mobilje