Tablet Galaxy Tab A7 Lite Android 11 ne shitje online

25,900 L27,900 L

Tablet per te gjithe familjen – Samsung Galaxy Tab A7 Lite fale formes praktike dhe vecorive te tij eshte i pershtatshem per tu perdorur nga te gjithe pjesetaret. Vjen me ekran 8,7″ dhe altoparlante mbreselenes stereo.

Me karte SimPa karte Sim
Pastro
KODI: h-456789 Kategori: , ,

TABLET GALAXY TAB A7 LITE

Shijoni filma dhe lojera ne nje ekran te gjere 8,7 inch me tablet Galaxy Tab A7 Lite.

Me dizajnin e tij elegant, materialin metalik, ekranin e holle 8,7 inch dhe baterine me kapacitet te larte, Samsung Galaxy Tab A7 Lite ka gjithcka qe ju nevojitet. Ofron nje pervoje te lehte per t’u perdorur dhe intuitive me Android 11.

Forma e rehatshme kompakte ndihmon qe duart tuaja te mos lodhen, edhe kur luani per ore te tera.

Kamera Galaxy Tab A7 Lite kap portrete dhe peisazhe mahnitese. E pajisur me Dolby Atmos e njejta teknologji e perdorur ne kinema,  ju do keni tingullin e duhur rrethues per cdo kenge ose kolone zanore.

Specifika:

  • Procesori: MediaTek MT8768T octa-core
  • Sistemi: Android 11
  • Ekrani: 8.7″ TFT LCD,  1340 x 800 piksele
  • RAM: 3 GB
  • Kamera: 8 MP me fokus automatik dhe kamera e perparme 2 MP
  • Lidhja: 4G LTE-Advanced, Bluetooth 5.0, GPS,
  • Bateri 5100 mAh me funksion karikimi te shpejte
  • Permasat: 212.5 x 124.7 x 8 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tablet

Modeli

Me karte Sim, Pa karte Sim

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Tablet Galaxy Tab A7 Lite Android 11 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

samsung galaxy tab a7 lite blerje online ne dyqan taxi

Tablet Galaxy Tab A7 Lite Android 11 ne shitje online

25,900 L27,900 L

Shto ne Shporte