Tablet Doogee T10E me ekran 10,1inch 9/128GB

15,690 L

Ka stok

  • Tablet Doogee
  • Modeli T10E
  • Me ekran 10,1 inch
  • Memorie 9/128GB
  • Bateria  6580 mAh
KODI: H2333235243 Kategori: , ,

TABLET DOOGEE T10E

Tablet smart nga DOOGEE T10E eshte nje zgjedhje e shkelqyer perditshmeri, vecanerisht per studentet e rinj qe kerkojne nje tablet me kosto efektive dhe teper praktik.

Ruani fotografite dhe kujtimet me te bukura nga peisazhet deri tek portretet familjare, T10E mund te perjetesoje kujtimet tuaja me qartesi dhe detaje te jashtezakonshme me kameren kryesore 8MP.

Qendroni te lidhur ose kryeni telefonata video me familjen ose miqte me ane te kameres se perparme 5MP.

T10E ka ekran IPS HD 10,1 inch dhe ndricim maksimal prej 360 nit per nje ekran me pervoje kualitative shikimi. Me certifikimin e drites blu te ulet TÜV SÜD, zvogelon emetimin e drites blu per te mbrojtur syte tuaj pas seancave te gjata shikimi.

Me memorie 128 GB, T10E ofron hapesire te madhe dhe te shpejte per te ruajtur gjitha lojerat, fotot dhe videot tuaja.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tergtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tablet

Main Menu

tablet t10e doogee online ne dyqan taxi

Tablet Doogee T10E me ekran 10,1inch 9/128GB