Tabaka druri rrethore per servirje antipaste

1,190 L

Ka stok

  • Tabaka druri
  • Forme rrethore
  • Baze me buze anesore
  • Dekoruese dhe funksionale
  • Dimeter 30 cm
KODI: i237021170 Kategori: ,

TABAKA DRURI RRETHORE

Tabaka druri rrethore per servirje, e shkelqyer per te servirur pije dhe ushqime, si meze, caj, kafe, pije, koktej, snack, embelsire etj.

Mund te perdoret gjithashtu si nje tabaka dekorimi dhe organizator per ruajtjen e aksesoreve.

E pajisur me buze per te parandaluar renien e sendeve.

Specifika:

  • Tabaka druri
  • Forme rrethore
  • Baze me buze anesore
  • Dekoruese dhe funksionale
  • Diameter 30 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tabaka

Main Menu

tabaka druri per servirje ne dyqan taxi

Tabaka druri rrethore per servirje antipaste