Syze VR SHINECON FULL HD

1,690 L

Ka stok

 • Syze virtuale 3D
 • Shpejtesia e rifreskimit: 90 Hz
 • Sistemi operativ : Android dhe iOS
 • Lidhja: pa fisha
 • E perputhshme me: Telefonat inteligjente
KODI: i232300009 Kategori: ,

SYZE VR SHINECON

Syze Virtual Reality 3D nga Shinecon me kufje per telefonat inteligjente Android/ iOS me dimensione 4,7-6,0 inch.

Ju do te shijoni menjehere ndjesine VR permes ketyre syzeve lehtesisht. Thjesht luani filmin ose videon qe deshironi dhe vendoseni smartphonen ne pjesen e permarme te syzeve.

Me rrip koke te rregullueshem per mbajtje me te lehte gjate luajtjes se lojerave apo filave.

Me rregullim te distances se shikimit me ane te butonit rrotullues ne pjeset anesore.

Specifika:

 • Shpejtesia e rifreskimit: 90 Hz
 • Sistemi operativ : Android dhe iOS
 • Lidhja: pa fisha
 • E perputhshme me: Telefonat inteligjente
 • Rrip i rregullueshëm i kokes: Po
 • Fusha e shikimit: 110 grade
 • Rregullimi i distancës nderpupillare : Po

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Syze Virtuale

Main Menu

syze vr shinecon online ne dyqan taxi

Syze VR SHINECON FULL HD