Syze Realiteti Virtual 3D VR Shinecon SC G06B

1,690 L

Ka stok

 • Syze VR Shinecon
 • Materiali: ABS + 40mm rreshire lente
 • Lente: Lente optike asferike
 • Formati i videos: 3D majtas-djathtas
 • FOV: 90-100°
 • Pesha: 300 g;
KODI: i232300008 Kategori: , ,

SYZE REALITETI VIRTUAL SC-G06B

Eshte koha per te shijuar ndjesine e VR ose realitetit virtual nepermjet Smartphone duke perdorur keto syze VR nga Shinecon.

Bere nga materiali cilesor ABS i qendrueshem dhe afatgjate, i pajisur me nje rrip elastik per te qendruar ne menyre te rehatshme. Shijoni ndjesine 3D VR ne shtepi dhe kudo me serine VR box G06B nga Shinecon.

VR Shinecon G06B 3D Syze Realiteti Virtual me lente optike me transmetueshmeri te larte.

Distance fokale e rregullueshme per pamjen me te qarte 3D.

Syzet virtuale Vr jane te pershtatshme per smartphone 4,6 deri ne 6,1 inch.

Specifika:

 • Materiali: ABS + 40mm rreshire lente
 • Lente: Lente optike asferike
 • Formati i videos: 3D majtas-djathtas
 • FOV: 90-100°
 • Pesha: 300 g
 • Distanca fokale : E rregullueshme
 • IPD: E rregullueshme
 • Stenda telefoni: telefon inteligjent 4,7-6,1 inch

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Syze Virtuale

Main Menu

vr shinecon g06b syze virtuale 3d ne dyqan taxi

Syze Realiteti Virtual 3D VR Shinecon SC G06B