Spray me dyll kristali per makina 300ml

990 L

Ka stok

KODI: i2370211125 Kategori: ,

SPRAY ME DYLL KRISTALI

Spray me dyll kristali per makine i cili i rikthen shkelqimin veshjes se jashtme, te brendshme te makines.

Hidrofobik dhe rezistent ndaj gervishtjeve, njollave dhe humbjes se ngjyres e shkelqimit. Beje makinen si te re dhe ruaje nga pluhurat, shiu dhe dielli.

Mbrojtje afatgjate duke perdorur nje formule te avancuar te nanoteknologjise, siperfaqja e makines suaj formon nje shtrese mbrojtese qe zgjat me muaj dhe siguron nje shkelqim afatgjate.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Spray

Main Menu

spray per lustrimin e makines ne dyqan taxi

Spray me dyll kristali per makina 300ml