Spray antibakterial aromatizues per kepuce

Ka stok

  • Spray antibakterial
  • Per kepuce/atlete
  • Pesha: 75 gram
  • Kapaciteti: 60 ml
  • Madhesia e paketimit:11,7 * 3,5 * 3,5 cm
KODI: G2333235241 Kategori: ,

SPRAY ANTIBAKTERIAL PER KEPUCE

Spray antibakterial dhe aromatizues per heqjen e aromave ne kepuce me aromen e fresket te bimes se nenexhikut.

Jo vetem qe mund te heqin aromen e kepuceve ose cizmeve dhe atleteve sportive, por gjithashtu ndihmojne ne parandalimin e eres dhe permiresimin e ndjesise se kembes.

I aplikueshem per te gjitha kepucet: vaji me veprim te shpejte ne deodoruesin e sperkatjes fillon te thithe aromen e djerses duke hequr aromen ne shtresat e kepuceve.

Ka sperkatje ultra te holle, i cili aplikohet lehte ne menyre te barabarte dhe thahet shpejt.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Spray

Main Menu

aromatizues per kepuce ne dyqan taxi

Spray antibakterial aromatizues per kepuce