Sonifer Bread Maker SF 4005 | Brumatrice shtepie

11,900 L

Ka stok

KODI: sonifer-sf-4005 Kategori: ,

BRUMATRICE SONIFER 4005 brumatrice sonifer

Brumatrice Sonifer Sf 4005 ideale per te gatuar dhe pergatitur buke te shijshme dhe sipas deshires suaj. Beresja e bukes vjen me 12 funksione te ndryshme qe ju te mund te gatuani buken ashtu si e deshironi ju dhe familja juaj.

Gjithashtu vjen me material cilesor te inoxit i cili eshte teper rezistent. Dizajn praktik dhe kompakt, ka mbajtese antirreshqitese. Si edhe ka nje dritare te vogel nga e cila mund te shihni qendjen e bukes dhe sa minuta akoma deshiron qe te piqet ne menyren si doni ju.

SPECIFIKAT

  • Materiali: Çelik inox.
  • Tensioni 220V-240V.
  • Frekuenca 50 / 60HZ.
  • Fuqia 870W.
  • Me 12 programe duke përfshirë funksionin ultra të shpejtë.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Sonifer Bread Maker SF 4005 | Brumatrice shtepie”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sonifer Bread Maker SF 4005 | Brumatrice shtepie